Zaproszenie do złożenia oferty na przeprowadzenie zajęć dydaktycznych

W związku z realizacją przez Politechnikę Rzeszowską projektu  „Bilans inżynierów na plus – studiuj kierunki zamawiane na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, zapraszam do złożenia oferty na przeprowadzenie wykładu o tematyce „Innowacyjność polskiej gospodarki” dla studentów trzeciego roku kierunku mechanika i budowa maszyn. W projekcie przewidziano realizację 5 godzin wykładu. Zajęcia będą odbywać się na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Wykłady należy zrealizować w terminie do 20 grudnia 2013 r., według wspólnie zaakceptowanego harmonogramu. Zajęcia wykładowe powinna przeprowadzić osoba posiadająca minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe.

Uprzejmie proszę o przesłanie pisemnej oferty (podanie honorarium za 1 godzinę wykładu) do 8 listopada 2013 r. Ofertę można przesłać również mailem na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lub faxem 17 854 31 16.

W razie pytań proszę o kontakt: Paweł Litwin, email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. 665890009