Technologia Chemiczna - Aktualności

Informujemy, że ramach projektu odbędą się następujące wykłady:

• 10 grudnia 2015 r. (czwartek) o godz. 16.30 w sali H-1
    dr Grzegorz Dołęga
    z Zakładu Produkcji i Dystrybucji Leków Sanofi-Aventis Sp. z o.o. w Rzeszowie
    "Działania niepożądane leków, suplementy diety, procesy wytwórcze suplementów diety – procesy o jakości farmaceutycznej"

• 17 grudnia 2015 r. (czwartek) o godz. 16.30 w sali H-1
    dr Paulina Świeboda
    z ICN Polfa Rzeszów S.A. w Rzeszowie
    "Zagrożenia środowiskowe występujące przy produkcji farmaceutyków. Kontrola mikrobiologiczna produktów farmaceutycznych"

ZAJĘCIA DODATKOWE część II
w sem. zimowym 2015/2016

1. Techniki autoprezentacji i etyki menedżerskiej,
     Dr Beata Zatwarnicka-Madura.
2. Ochrona i monitoring środowiska naturalnego oraz rozwiązania proekologiczne w procesie produkcji,
     Dr hab. inż. Piotr Koszelnik, prof. PRz.

Szczegóły w pliku

Zapisy do 1 grudnia 2015 r. (wtorek) w Dziekanacie, pok. 101a.

!!!   UWAGA   !!!

ZAJĘCIA DODATKOWE
dla studentów kierunków: technologia chemiczna, biotechnologia
semestr zimowy rok ak. 2015/2016

Przedmiot: Podstawy przedsiębiorczości
prowadzący: dr Krystyna Kmiotek
2 grupy po 15 osób x 15 h

Udział w zajęciach zostanie potwierdzony zaświadczeniem oraz wpisem do suplementu do dyplomu ukończenia studiów I stopnia jako dodatkowe osiągnięcie. W przypadku większej liczby chętnych niż miejsc będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń i dotychczasowy udział w zajęciach dodatkowych.

Zapisy do 29 października 2015 r. (czwartek)
w Dziekanacie Wydziału Chemicznego, pok. 101a.

!!!    REKRUTACJA NA STAŻE     !!!

Zakończyła się kwalifikacja na staże realizowane w ramach projektu ”Dobre studia=lepsza przyszłość – zdobądź wiedzę na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej”.

Lista osób zakwalifikowanych

Tryb rekrutacji oraz zasady organizacji, odbywania i zaliczania staży określa Regulamin stażu.
Do pobrania: szczegółowe informacje,   wniosek oraz oświadczenie.

!!!  UWAGA !!!
Studenci na kierunku zamawianym "TECHNOLOGIA CHEMICZNA"

Po odbiór decyzji stypendialnych proszę się zgłaszać w dniach 16 i 17 kwietnia 2015 r. w godz. 11.00-13.30, Dziekanat Wydziału Chemicznego, pokój 101d.

Przy odbiorze decyzji należy złożyć oświadczenie: link=> oświadczenie.

Studenci, którzy nie odbiorą decyzji w wyznaczonym terminie wstrzymują wypłatę stypendium dla pozostałych studentów.

Regulamin przyznawania stypendium na kierunkach zamawianych przez MNiSW w ramach projektu PKOL "Dobre studia = lepsza przyszłość - zdobądź wiedzę na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej"

There are no articles in this category. If subcategories display on this page, they may contain articles.