Zainwestuj w siebie - Aktualności - Informatyka

Zapraszamy studentów IV EF-DI obowiązkowo (wykład w ramach projektu „Zainwestuj w siebie”) oraz wszystkie zainteresowane osoby na wykład pt.:

Wirtualizacja środowiska informatycznego

Wykład poprowadzi: inż. Piotr Piejko

8 grudnia 2015 r., godz. 16:00, sala A61

Ogłoszenie w formacie .pdf do pobrania tutaj.

Bezpieczeństwo sieci firmowej w teorii i praktyce na przykładach
wdrożeniowych

Wykład poprowadzi: mgr Tomasz Grotek

1 grudnia 2015 r., godz. 16:00, sala A61

Ogłoszenie w formacie .pdf do pobrania tutaj.

Zapraszamy studentów IV EF-DI (informatyka)
do uczestnictwa w zajęciach dodatkowych w sem. zimowym r. akad.2015/16:

Kurs Systemy ERP - Księgowość, Handel, Płace i Kadry, COMARCH, Optima i CDN XL – dr hab. inż. Damian Mazur – 15 godz.

Bezpieczeństwo, komunikacja i praca grupowa – mgr inż. Michał Wroński – 20 godz.

Podstawy prowadzenia działalności gospodarczej – dr inż. Dariusz Wyrwa – 45 godz. (np. 3 x 15 dla każdego kierunku)

Tworzenie biznes planu – dr Alfred Szydełko – 30 godz. (np. 3 x 10 dla każdego kierunku)

Konsultacje w zakresie prawa pracy, doradztwa zawodowego - dyżury radcy prawnego:
Aleksander Taradajko, Al. Powstańców Warszawy 12 pok. nr V-414 poniedziałek – czwartek 8-14

Narzędzia informatyczne wspierające zastosowanie neurofizjologicznych metod optymalizacji zadań edukacyjnych, zawodowych i życiowych - w teorii i praktyce oraz na przykładach wdrożeniowych

Wykład poprowadzi: mgr Zbigniew Sowa

24 listopada 2015 r., godz. 16:00, sala A61