Inżynier na zamówienie – Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej - Mechatronika - Aktualności

OGŁOSZENIE

Wyjazd do Technická Univerzita Ostrava, Czechy,  13 listopada 2105r. godzina 5.30 z pod budynku L .

Powrót w tym samym dniu.

Rezygnację z wyjazdu można zgłaszać do wtorku włącznie (10.11.2015) do godz. 12.00, ze względu na konieczność ubezpieczenia uczestników na podstawie imiennej listy.

Proszę o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.

Wyżywienie we własnym zakresie – obiad na terenie kampusu, proszę o zabranie ze sobą koron czeskich.

POMYSŁ NA BIZNES – "BIZNES PLAN DLA NOWO POWSTAJĄCEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA”

organizowanego w ramach projektu „Inżynier na zamówienie – Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

I miejsce – Serafin Daria – nagroda laptop 15,4’

II miejsce – Sułuja Grzegorz – nagroda tablet 10,1’

III miejsce – Nawojski Krystian – nagroda tablet 7’

Wyróżnienia – nagrody pocieszenia

• Trojnar Kamil
  • Przybyło Barbara
  • Flaga Marcin

Uroczyste wręczenie nagród głównych i pocieszenia odbędzie się 4 listopada o godz. 10.00 w gabinecie dziekana Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa L-126.

Gratuluję i zapraszam

Kierownik Projektu

Ryszard Perłowski

GODZINY DZIEKAŃSKIE

bez obowiązku odrabiania zajęć

4 listopada godz. 1600 - 2000   dla studentów IV roku kierunków

Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Inżynieria Materiałowa

wykład mgr inż. Edwarda Margańskiego

Moralna i prawna odpowiedzialność inżyniera

Doświadczenie, talent i pracowitość w pracy inżyniera

Sala V18

Studenci biorący udział w projekcie „Inżynier na zamówienie” są zobowiązani do uczestniczenia w wykładach, które odbędą się w/w terminie.

Ogłoszenie

Bezpłatne konsultacje w zakresie prawa pracy i aktualnych form zatrudnienia, dostępne dla studentów kierunków zamawianych w ramach projektu Inżynier na Zamówienie.

Zapisy w dziekanacie u Pani Anety Kołcz.

Liczba miejsc ograniczona

Ogłoszenie

Bezpłatne konsultacje w zakresie doradztwa zawodowego i personalnego, dostępne dla studentów kierunków zamawianych w ramach projektu Inżynier na Zamówienie.

W ramach konsultacji jest możliwość wykorzystania wyposażenia Laboratorium Standaryzacji i Certyfikacji Zawodowej. Uczestnicy będą mogli zrobić testy psychologiczne stosowane do oceny kompetencji intelektualnych i społecznych kandydatów do pracy, tak jak to się robi w dużych przedsiębiorstwach. Test jest robiony w formie elektronicznej, a rezultatem będzie raport z informacją zwrotną o mocnych i słabych stronach danej osoby. Raport będzie można omówić w ramach konsultacji z prowadzącym, w celu ustalenia wniosków do wykorzystania w planowaniu własnej ścieżki rozwoju zawodowego

Zapisy w dziekanacie u Pani Anety Kołcz.

Liczba miejsc ograniczona

Dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa

zaprasza studentów III roku kierunków

Inżynieria materiałowa, Mechatronika i Mechanika i Budowa Maszyn

na wykład mgr inż.  Edwarda Margańskiego, pt:

Konstruktor – czy zgodnie ze specjalizacją studiów?

23 października, godz. 17.15, sala V2

Dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa

zaprasza studentów III roku kierunków

Inżynieria materiałowa, Mechatronika i Mechanika i Budowa Maszyn

na wykład mgr inż.  Edwarda Margańskiego, pt:

Realność i wyobrażenia w życiu inżyniera

23 października, godz. 15.00, sala V2

OGŁOSZENIE

W związku z organizacją wyjazdów studyjnych do uczelni zagranicznych, w ramach projektu „Inżynier na zamówienie”, planowany jest wyjazd do Technical University of Kosice, Słowacja.

Pozostałe szczegóły podane zostaną później.

Osoby chętne do wyjazdu proszone są o zapisanie się na listę w dziekanacie u Pani Anety Kołcz.

OGŁOSZENIE

W związku z organizacją wyjazdów studyjnych do uczelni zagranicznych, w ramach projektu „Inżynier na zamówienie”, planowany jest wyjazd do Technická Univerzita Ostrava, Czechy

Termin wyjazdu 13 listopada 2105r. Pozostałe szczegóły podane zostaną później.

OGŁOSZENIE

W związku z organizacją wyjazdów studyjnych do zakładów przemysłowych w ramach projektu „Inżynier na zamówienie”, planowany jest wyjazd do Borg Warner Jasionka.

Termin wyjazdu zostanie podany po uzgodnieniu z firmą.

Osoby chętne do wyjazdu proszone są o zapisanie się na listę w dziekanacie.